More Website Templates at TemplateMonster.com!

Przeglad naszych uslug

Oprogramowanie

Szkolenia z obsługi oprogramowania do obsługi zawodów. W ofercie możliwość zakupu licencji na oprogramowanie. Jesteśmy autorami tłumaczeń na polski, jesteśmy oficjalnym wsparciem krajowym oraz dystrybutorem niemieckiego oprogramowania SportSoftware oraz estońskiego SIME firmy Tak-Soft. Napisz lub zadzwoń uzgodnimy zakres szkolenia, czas i miejsce.

Wynajem radiokontroli

W ofercie posiadamy modemy radiowe oraz modemy GSM do przesyłu danych z punktów radio-kontroli. Sprzęt jest produkcji niemieckiej. Wynajem może być również wsparty autorską aplikacją on-line do publikacji wyników z tego punktu oraz mety. Drugą możliwością są stacje GSM firmy SPORTident ze wsparciem zapewnianym przez SI.

SPORTident

Masz już sprzęt i nie wiesz jak zacząć? Skontaktuj się z nami - zorganizujemy szkolenie z obsługi całego systemu. Pokażemy jak najlepiej wykorzystać możliwości posiadanego sprzętu. Jeżeli natomiast potrzebujesz pomocy w wyborze sprzętu dla siebie, swojego klubu, stowarzyszenia lub szkoły - napisz do czego ma być wykorzystywany, a przygotujemy ofertę skrojoną idealnie do Twoich potrzeb.

Wsparcie zawodów

Zapewnimy również wsparcie pomiaru czasu podczas zawodów, treningów, obozu. Pracujemy na sprzęcie (SI) organizatora lub własnym. Posiadamy własną licencję oprogramowania do obsługi zawodów. Koszty obsługi negocjowane są indywidualnie.